Comarch HRM – moduły kadrowo-płacowe do miękkiego zarządzania procesami w HR

Group 36637
elipse

Oprogramowanie Comarch HRM (Human Resources Management) dedykowane jest do zarządzania pracownikami w firmie. Wspiera miękkie zarządzanie procesami w HR, tj. czasem i planem pracy, kwalifikacjami pracowników, ich urlopami, nieobecnościami czy delegacjami. System HRM pozwala także na prowadzenie systemu oceny pracowników.

Oprogramowanie HRM zostało stworzone dla działu kadr w Twojej firmie. Wspiera kompleksowe zarządzanie pracownikami. Do tego jest łatwe w obsłudze, intuicyjne i pozwala na bezpieczne przechowywanie danych. Z pewnością ułatwi pracę oraz przepływ informacji w firmie i umożliwi Ci wgląd do rozwoju kompetencji każdego z pracowników bez względu na to, w jakiej branży działasz.

Do kogo adresowany jest Moduł HRM Comarch?

Moduł HRM Comarch może być dostosowany do potrzeb organizacji o różnej wielkości. Małe firmy mogą skorzystać z jego funkcji do zarządzania danymi personalnymi i płacami, a duże korporacje mogą używać go do analiz i raportów np. z urlopów, nieobecności czy delegacji pracowników.
Rozwiązania HRM skierowane są głównie do pracowników działów HR i kadrowo-płacowych, którzy są odpowiedzialni za procesy związane z zatrudnianiem, płacami, szkoleniami, rekrutacją i innymi aspektami związanymi z personelem.
Moduł przyda się również dla specjalistów ds. rozwoju i szkoleń. Jego funkcjonalności pomogą monitorować procesy szkoleniowe i rozwój pracowników, a także skutecznie zarządzać ocenami z uzyskanych wyników ewaluacji czy ewentualnych awansów.
Comarch HRM będzie idealnym rozwiązaniem do monitorowania bieżących działań firm, które chcą usprawnić działania HR w swojej strukturze. W rezultacie uzyskasz w pełni zautomatyzowane zarządzanie personelem.

Zastanawiasz się czy zarządzanie personelem z systemami Comarch to dobry wybór?

Skontaktuj się z nami, jeśli:

masz poczucie, że procesy kadrowo-płacowe w Twoim przedsiębiorstwie są nieefektywne i generują wiele błędów,

często napotykasz trudności w planowaniu zatrudnienia na wolne w firmie stanowiska,
Twój obecny system do zarządzania personelem nie pozwala na gromadzenie i udostępnianie informacji personalnych oraz dokumentów w jednym miejscu, przez co brak jest transparentności w procesach HR,
dręczy Cię brak spójności w analizach i raportach dotyczących wynagrodzeń, rotacji pracowników czy szkoleń,
chcesz mieć pełną kontrolę nad czasem pracy pracowników, w tym rejestracją nadgodzin, urlopów i nieobecności,
szukasz skutecznego narzędzia, które wspomoże proces rekrutacji poprzez publikowanie ofert pracy, gromadzenie aplikacji, zarządzanie kandydatami i ocenę ich umiejętności,
zmagasz się z brakiem spójności w procesach HR, wynikającym z posiadania oddziałów firmy w różnych lokalizacjach.

Chcesz usprawnić procesy HR w swojej firmie?

Skontaktuj się z ekspertem PROSPEO!

Cta

Zamów dedykowaną prezentację Modułu HRM

Rozwiązania HR Comarch – sprawdź, jakie funkcjonalności oferuje moduł do zarządzania personelem

Fi 4379735
Comarch HRM pozwala na bieżące planowanie pracy na podstawie realnych zasobów, tj. obecności pracowników.
Career Path (1)
Moduł pozwala generować podgląd grafiku pracy wraz z zaznaczonymi nieobecnościami z powodu zwolnień chorobowych czy urlopów.
Money (13) 1
System ERP z modułem do obsługi HR to także możliwość zatwierdzania nieobecności pracowników oraz zarządzania ich pracą zdalną.
Contract
Comarch HRM umożliwia monitorowanie kwalifikacji oraz zarządzanie umowami, skierowaniami na badania okresowe pracowników czy ich świadectwami pracy.
Layer1
Oprogramowanie do zarządzania zasobami pracowniczymi daje możliwość tworzenia i publikacji ofert pracy oraz wprowadzania ocen aplikacji, co znacznie przyspiesza wybór odpowiedniego kandydata.
Event (1)
Wśród rozwiązań HR Comarch znajdują się również: zarządzanie listą i harmonogramem szkoleń, przeprowadzenie oceny pracowników czy walidacja planów pracy pod kątem zasad Kodeksu Pracy.

Korzyści stosowania oprogramowania do zarządzania zasobami ludzkimi

Wśród największych zalet z wdrożenia Modułu HRM wymienia się przede wszystkim: efektywne zarządzanie czasem pracy, bieżącą walidację planów pracy, wygodę konfiguracji ocen pracowników, nadzór nad delegacjami czy zaliczkami oraz zdalny dostęp do funkcji dla kierowników i pracowników. Jednak jako doświadczony partner Comarch wiemy, że to tylko nieliczne zalety oprogramowania. Zaliczamy do nich również:

Automatyzację HR

Oprogramowanie umożliwia automatyzację procesów związanych z zarządzaniem personelem, takich jak naliczanie płac, generowanie deklaracji podatkowych, rekrutacja czy zarządzanie czasem pracy.

Skuteczne analizy kadrowe

Aplikacja HRM ma wbudowane funkcje do zarządzania oraz analizy wynagrodzeń, rotacji pracowników, ich kompetencji, wydajności i efektywności oraz nieobecności. Dodatkowo umożliwia analizowanie kosztów związanych z personelem, takich jak wynagrodzenia, szkolenia czy benefity.

Bezpieczeństwo danych osobowych w HR

Wszystkie dane gromadzone w systemach ERP są szyfrowane, dzięki czemu są bezpieczne. Jednocześnie pracownicy korzystający z aplikacji HRM zyskują dostęp do swojego grafiku urlopowego, harmonogramu szkoleń czy delegacji.

Redukcję kosztów

Efektywne zarządzanie personelem za pomocą oprogramowania może przyczynić się do redukcji kosztów operacyjnych. Tym bardziej że poprzez automatyzację procesów pozwala ono na uniknięcie błędów, które często pojawiają się przy manualnym wykonywaniu tych samych zadań.

Łatwe zarządzanie aplikacją

Comarch HRM daje możliwość zarządzania personelem z poziomu konta Administratora z dowolnego urządzenia. Dane przechowywane są bowiem w chmurze. Dodatkowo możesz przyznawać dostępy do poszczególnych funkcji aplikacji wybranym pracownikom i umożliwić im korzystanie z poszczególnych modułów (np. do samoobsługi wniosków urlopowych).

Integrację z innymi systemami

Moduł HRM współpracuje z systemami Comarch ERP XL i Comarch ERP Optima. Możesz go połączyć z systemem do obiegu dokumentów lub innymi modułami dopasowanymi do potrzeb Twojego biznesu. Dzięki takiemu rozwiązaniu zautomatyzujesz i przyspieszysz podejmowanie decyzji, opierających się na przekrojowych analizach.

Jak wdrożyć oprogramowanie do zarządzania zasobami pracowniczymi?

Moduł Comarch Human Resources Managament umożliwia efektywne zarządzanie pracą w Twoim przedsiębiorstwie. Możesz bezpiecznie korzystać z jego funkcjonalności, gdzie i kiedy tylko zechcesz. Wystarczy laptop, smartfon lub tablet z podłączeniem do Internetu.

Byś jednak mógł w pełni wykorzystać możliwości programu, musisz go odpowiednio wdrożyć. Tylko dopasowany do potrzeb przedsiębiorstwa moduł będzie spełniał jego wszystkie oczekiwania. Powierz to zadanie profesjonalistom i skontaktuj się z PROSPEO już teraz!

Przeprowadzimy Cię przez proces wdrożenia modułu do zarządzania zasobami pracowniczymi, nie tracąc przy tym ani jednej minuty Twojego cennego czasu!

Rectangle 190

Zobacz, jak PROSPEO krok po kroku realizuje wdrożenie Comarch HRM

1
Zaczniemy od zidentyfikowania potrzeb i celów przedsiębiorstwa. Ustalimy, dlaczego chcesz wdrożyć system do zarządzania HR. Zapytamy między innymi czy chcesz usprawnić procesy kadrowo-płacowe, poprawić zarządzanie danymi pracowników, czy może lepiej monitorować szkolenia i rozwój.
2
Wspólnie przeanalizujemy obecne procesy związane z zarządzaniem personelem i wskażemy Ci, które z nich należy usprawnić oraz jakich brakuje, by podnieść efektywność działań HR.
3
Wesprzemy Cię w procesie przygotowania danych pracowników do ich poprawnego zaimportowania do nowego systemu.
4
Zapewnimy merytoryczne szkolenie dla wszystkich pracowników, którzy będą korzystać z oprogramowania do zarządzania zasobami personalnymi w Twojej firmie.
5
Skonfigurujemy oprogramowanie według potrzeb przedsiębiorstwa i przetestujemy je, by sprawdzić, czy wszystkie struktury są zgodne z wcześniejszymi ustaleniami.
6
Po zakończeniu testów wdrożymy oprogramowanie HRM. Zaimportujemy dane, skonfigurujemy użytkowników i przekażemy Ci niezbędną wiedzę przydatną w codziennej pracy.
7
Na tym nasza współpraca się nie skończy. Po wdrożeniu zapewnimy wsparcie techniczne dla użytkowników modułu i będziemy reagować na bieżące potrzeby, pojawiające się w trakcie użytkowania systemu ERP.
Masz pytania dotyczące oprogramowania HRM Comarch?
Potrzebujesz pomocy w zoptymalizowaniu działań w Twojej firmie?
Form

Skontaktuj się z nami, wypełniając formularz poniżej


  Bądź na bieżąco z naszymi aktualnościami

  Zobacz wszystkie aktualności >
  14 maja, 2024

  Przejrzysta produkcja dzięki traceability i kontroli jakości

  Dowiedz się, jakie korzyści odniesie firma produkcyjna ze szczegółowego śledzenia historii procesów produkcyjnych.
  Czytaj dalej >
  8 maja, 2024

  Comarch ERP Enterprise: otwarty system dla dużej firmy

  Comarch ERP Enterprise to elastyczny system dostosowany do specyficznych wymagań dużych firm handlowych i produkcyjnych.
  Czytaj dalej >
  12 kwietnia, 2024

  Nowa wersja Comarch ERP Optima 2024.3.1

  W najnowszej wersji systemu wprowadzono aktualizacje związane z przepisami i szereg nowych funkcjonalności.
  Czytaj dalej >