Handel elektroniczny z Comarch – intuicyjne narzędzie do zarządzania sklepem i sprzedażą online

Group 36637
elipse

E-Commerce Comarch to moduł zintegrowany z systemem ERP do sprawnego zarządzania przedsiębiorstwem. Posiada liczne integracje w zakresie sprzedaży oraz marketingu. Dzięki nim moduł ułatwia sprzedaż detaliczną oraz hurtową. 

Comarch e-Sklep, bo taką nazwę nosi to oprogramowanie, jest intuicyjną platformą do prowadzenia handlu w sieci. Umożliwia między innymi wyświetlanie najniższych cen towarów z ostatnich 30 dni przed obowiązującą aktualnie promocją, zarządzanie sprzedażą w wielu kanałach czy chociażby dodawanie opinii o towarach przez nabywców. 

W jakim przedsiębiorstwie sprawdzi się oprogramowanie Comarch e-Sklep?

Oprogramowanie e-commerce Comarch to kompleksowe rozwiązanie stworzone głównie z myślą o sprawnej obsłudze klientów, zarządzaniu zamówieniami i płatnościami w sklepach internetowych.

System ERP dla e-commerce sprawdzi się:

w małych i średnich przedsiębiorstwach, które chcą rozpocząć swoją działalność w e-commerce lub rozwijać istniejący sklep internetowy,
w firmach detalicznych, których celem jest rozszerzenie działalności na rynku online i dotarcie do jak największej liczny klientów,
u producentów i dystrybutorów, którzy chcą rozpocząć sprzedaż bezpośrednią,
w firmach oferujących produkty i usługi innym przedsiębiorstwom,
w firmach z sektora usługowego, które chcą sprzedawać swoje usługi online,
w firmach działających na wielu rynkach zagranicznych, które potrzebują łatwego i solidnego narzędzia do międzynarodowego handlu.

Chcesz rozpocząć lub usprawnić sprzedaż internetową?

Skontaktuj się z ekspertem PROSPEO!

Cta

Zamów prezentację Comarch e-Sklep

Rozwój e-commerce z Comarch to rozwiązanie dla Twojego przedsiębiorstwa

Zamów wdrożenie oprogramowania w Twojej firmie, jeżeli:

Fi 4379735
do tej pory nie posiadasz sklepu internetowego, a chcesz rozszerzyć działalność na inne rynki lub zdobyć nowych klientów,
Career Path (1)
masz problem z obsługą zamówień i zarządzaniem płatnościami online,
Contract
system, z którego korzystają pracownicy, nie pozwala na personalizację oferty produktowej i promocyjnej,
Layer1
Twoi kontrahenci nie mają dostępu do pełnej historii swoich faktur, zamówień i płatności,
Event (1)
nie możesz zsynchronizować stanów magazynowych ze swoim e-sklepem,
Money (13) 1
potrzebujesz narzędzia, które obsługuje wiele języków i walut.

Rozwiązania dla handlu w Internecie – możliwości platformy e-Sklep Comarch

Zarządzanie kontrahentami

To funkcjonalność umożliwiająca dodawanie nowych klientów i odbiorców, aktualizację danych osobowych i kontaktowych, ustawianie limitów kredytowych czy synchronizację kontrahentów z innymi systemami.

Zarządzanie zamówieniami

Dużą zaletą tego rozwiązania jest udostępnianie klientowi informacji o zamówieniu, np. numeru do śledzenia przesyłek czy elektronicznej faktury VAT. Integracja pomaga również w wyświetlaniu zmian statusu zamówienia, oznaczaniu nieopłaconych faktur, anulowaniu zamówień czy wystawianiu faktur korygujących.

Zarządzanie produktami

Ta funkcja umożliwia efektywne i elastyczne zarządzanie asortymentem sklepu internetowego. Dzięki niej można dodawać nowe produkty, edytować ich opisy, zdjęcia i ceny. Integracja umożliwia także edycję atrybutów kategorii produktów.

Zarządzanie magazynem

Moduł e-Sklep pozwala na optymalizację procesów magazynowania – pakowania i dostaw – co przekłada się na obniżenie kosztów Twojego przedsiębiorstwa związanych z magazynowaniem i logistyką towarów.

Zarządzanie reklamacjami

To funkcjonalności, które pozwalają między innymi na zgłaszanie reklamacji przy pomocy odpowiedniego formularza, śledzenie statusu reklamacji, łatwe zarządzanie zwrotami i wymianami towarów oraz kontrolę stanów magazynowych.

Zarządzanie kosztami reklamowymi

Rozwiązanie pozwala na dokładną analizę wyników kampanii marketingowych oraz reklamowych. Przekłada się to na lepsze zarządzanie budżetem na reklamę.

W jaki sposób wdrożyć e-commerce w firmie?

Wdrożenie e-commerce w firmie wymaga odpowiedniego planowania, przygotowania i realizacji. Procesy te wiążą się z dużym nakładem czasowym, powołaniem odpowiedniego zespołu wdrożeniowego oraz analizą potrzeb przedsiębiorstwa.

PROSPEO posiada szerokie doświadczenie w integracji systemów ERP i rozwiązań dla sklepów internetowych. Warto powierzyć specjalistom prace wdrożeniowe w swoim sklepie internetowym.

Rectangle 190

Wdrożenie systemu ERP dla e-commerce Comarch z PROSPEO

Nasza współpraca będzie przebiegała stopniowo. Po zakończeniu każdego z etapów powiadomimy Cię o postępach i zaproponujemy kolejne działania.

1
Dokonamy analizy potrzeb Twojej firmy i celów, jakie chcesz osiągnąć przy pomocy e-commerce. Pomożemy określić, które produkty bądź usługi należy sprzedawać online oraz jakie są Twoje grupy docelowe klientów.
2
Wybierzemy funkcjonalności najbardziej odpowiadające potrzebom firmy oraz jej budżetowi.
3
Pomożemy zaprojektować atrakcyjny oraz intuicyjny dla klientów sklep internetowy. Upewnimy się, że jest on responsywny, czyli dostosowany do różnych urządzeń, takich jak komputery, smartfony i tablety.
4
Wybierzemy odpowiednie metody płatności online i wdrożymy je w Twoim sklepie.
5
Zintegrujemy sklep internetowy z systemem ERP, magazynowym, księgowym itp., aby zoptymalizować procesy i uniknąć podwójnej pracy.
6
Pomożemy Ci śledzić wyniki sklepu internetowego, analizując dane dotyczące ruchu na stronie, konwersji, zachowań klientów. Pomoże Ci to na bieżąco weryfikować skuteczność prowadzonych działań reklamowych.
Masz pytania dotyczące Modułu e-Sklep? Potrzebujesz pomocy w zoptymalizowaniu działań w Twojej firmie?
Form

Skontaktuj się z nami, wypełniając formularz


  Bądź na bieżąco z naszymi aktualnościami

  Zobacz wszystkie aktualności >
  14 maja, 2024

  Przejrzysta produkcja dzięki traceability i kontroli jakości

  Dowiedz się, jakie korzyści odniesie firma produkcyjna ze szczegółowego śledzenia historii procesów produkcyjnych.
  Czytaj dalej >
  8 maja, 2024

  Comarch ERP Enterprise: otwarty system dla dużej firmy

  Comarch ERP Enterprise to elastyczny system dostosowany do specyficznych wymagań dużych firm handlowych i produkcyjnych.
  Czytaj dalej >
  12 kwietnia, 2024

  Nowa wersja Comarch ERP Optima 2024.3.1

  W najnowszej wersji systemu wprowadzono aktualizacje związane z przepisami i szereg nowych funkcjonalności.
  Czytaj dalej >