PROSPEO – certyfikowany partner Comarch

Wdrażamy oprogramowanie do zarządzania firmą,
obejmujące wszystkie obszary Twojego biznesu!
POZNAJ JAKOŚĆ NASZYCH USŁUG
Prospeo Nagrody 09 2023
Prospeo Comarch Partner Azymut Na Sukces
Ellipse 5

Na rynku działamy od 2015 roku. Przez ten czas osiągnęliśmy bardzo dużo. Poszerzyliśmy grono zadowolonych i zaufanych klientów. Stworzyliśmy zespół doświadczonych i zmotywowanych specjalistów. Uzyskaliśmy najwyższą pozycję w sieci Partnerów Comarch, nagrody Partner Roku Comarch ERP oraz Lider Sprzedaży.

Prospeo Azymut Na Sukces

Obraliśmy azymut na sukces!

Zawsze dążymy do tego, by być najlepszymi pośród najlepszych. Stawiamy czoła przeciwnościom i pokonujemy przeszkody. Wszystko po to, by zwiększyć efektywność firm, które nam zaufały. To dla Twojego przedsiębiorstwa rozwijamy się, kształcimy i tworzymy nowe rozwiązania informatyczne.

Od samego początku działalności PROSPEO konsekwentnie zajmujemy się wdrażaniem oraz serwisem systemów Comarch ERP. Dzięki zaangażowaniu całego zespołu zdobyliśmy miano rekomendowanego partnera Comarch. Dzisiaj robimy wszystko, by nie stracić z oczu obranego przez nas azymutu, proponując klientom najwyższą jakość obsługi.

Poznaj nas lepiej

Nasza reputacja buduje zaufanie

Poznaj opinie zaangażowanych klientów, którzy skorzystali z rozwiązania dla biznesu proponowanego przez PROSPEO.

Inco Logo Prospeo
„Wraz z wdrożeniem Comarch DMS zyskaliśmy dostęp do bieżących informacji z różnych obszarów działalności GRUPY INCO S.A. Z pomocą firmy PROSPEO zostały zaimplementowane najważniejsze obiegi dokumentów i informacji z perspektywy specyfiki naszej branży.”
link
Orientana Logo Klienci Prospeo
"Wdrożenie nowego oprogramowania to złożony proces, który wymaga czasu i wielu integracji . Przez ten niekiedy trudny i kompleksowy proces przeprowadziła nas firma Prospeo, wspierając nas na każdym etapie, dzięki rozumieniu naszych potrzeb z zakresu e-commerce."
link
Rodowita Logo
„Comarch DMS zapewnia kontrolę i ochronę aktywów firmy, optymalizuje koszty i ogranicza straty zasobów oraz wydajnie optymalizuje procesy w firmie. Realizuje to dzięki procesowi akceptacji w trybie online i integracji z pocztą Outlook, co zmniejsza koszty akceptacji.”
link
Indavo Logo Klienci Prospeo
"Comarch Mobile Sprzedaż zrewolucjonizował sposób pracy naszych przedstawicieli handlowych. Chciałabym podkreślić profesjonalizm i wsparcie ze strony zespołu Prospeo w trakcie konfiguracji oprogramowania, a zwłaszcza wysoką jakość obsługi powdrożeniowej."
link
Bripox Logo
"Nowe oprogramowanie umożliwiło firmie BRIPOX mocny wzrost efektywności i dużo lepsze alokowanie zasobów. Zarządzanie kluczowymi klientami, zarządzanie terytoriami i zarządzanie szansami stało się o wiele bardziej przejrzyste i zakończone sukcesami."
link
Opinia2
"Rozwiązania zastosowane w NOBLE HEALTH, firma PROSPEO fachowo wdrożyła również w naszej nowej spółce o podobnym profilu działania, dzięki czemu udało nam się zredukować koszty realizacji i uzyskać tą samą funkcjonalność systemu Comarch ERP XL.”
link
Kosla Logo
„Przy wyborze systemu do zarządzania firmą stawialiśmy główny nacisk na jego zgodność z aktualnymi przepisami i jak najszybszą jego implementację w naszej firmie. We współpracy z firmą PROSPEO udało nam się dostosować system do specyfiki naszej branży."
link
Igus Logo
„Naszym głównym założeniem było posiadanie systemu szytego na miarę. Wybraliśmy Comarch ERP XL, który firma Prospeo umiejętnie dostosowała do naszych wymagań, tworząc autorskie rozwiązania programistyczne, automatyzujące niestandardowe procesy."
link
Fergie Gride Logo
„Dzięki wdrożeniu przez firmę PROSPEO systemu Comarch ERP Optima dla Podmiotów Powiązanych zyskaliśmy bezpieczeństwo przechowywania dokumentów, jak również dostęp do spójnej bazy, gromadzącej dane ze wszystkich obszarów działalności."
link
1240 Design Logo
„Prowadzimy wielokanałowe działania biznesowe, dlatego zależało nam na wybraniu oprogramowania, które będzie dotrzymywało nam kroku i będzie pozwalało na integrację z innymi narzędziami. Wybraliśmy oprogramowanie renomowanego producenta."
link
Xfincostallogo.png.pagespeed.ic.2fisb8yhpj
„Dzięki firmie Prospeo niemalże z dnia na dzień mogliśmy rozpocząć pracę na nowym programie Comarch ERP Optima. Nieocenioną zaletą tego rozwiązania jest skrócenie czasu realizacji procesów księgowych oraz zmniejszenie liczby specjalistów w nie zaangażowanych."
link
Laboratorium Dermapharm
„Możemy polecić Prospeo jako rzetelną firmę, która wywiązuje się ze swoich obietnic. Wdrożenie przebiegało sprawnie, w ustalonym terminie i w granicach założonego budżetu, zaś konsultanci firmy Prospeo wykazali się dużą wiedzą i zrozumieniem potrzeb.”
link
Logo Espes
„Stawiamy na ciągły rozwój, dlatego wybraliśmy oprogramowanie Comarch ERP XL, które umożliwiło nam wgląd do aktualnych danych i raportów ze wszystkich obszarów biznesowych. Sprawnie przeprowadzone wdrożenie zrealizowała firma Prospeo.”
link

Jak działamy w PROSPEO?

1
Doradzamy rozwiązania informatyczne
Na początku współpracy przeprowadzamy audyt działalności, aby później móc jak najlepiej doradzić klientom przy wyborze dedykowanego rozwiązania informatycznego dla ich przedsiębiorstwa. Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych specjalistów, którzy swoim doświadczeniem chętnie dzielą się z klientami, oferując im wiedzę i wsparcie zdobyte podczas komercyjnych wdrożeń.
2
Dostarczamy i wdrażamy sprzęt IT
Pomagamy klientom na każdym etapie współpracy. Doradzamy, jaki sprzęt IT będzie najlepszy dla ich branży i pomagamy wybrać najlepiej dopasowane do profilu firmy: serwery, stacje robocze, urządzenia sieciowe, urządzenia dla logistyki i produkcji, peryferia biurowe. Pomagamy w ich konfiguracji, a jeśli jest taka potrzeba, szkolimy pracowników z ich obsługi.
3
Wdrażamy oprogramowania Comarch ERP
Jesteśmy nie tylko autoryzowanym partnerem Comarch, ale również ekspertami w dziedzinie wdrożeń systemów ERP. Oferujemy kompleksowe wsparcie podczas wdrożenia oprogramowania odpowiadającego profilowi działalności każdej branży. Tworzymy integratory oraz łączniki do współpracy z zewnętrznym oprogramowaniem B2B i B2C. Dbamy przy tym, by każdy szczegół był dopięty na ostatni guzik, a Twoje przedsiębiorstwo nie straciło nawet jednej godziny cennego czasu pracy.
4
Prowadzimy obsługę powdrożeniową
Nasza współpraca nie kończy się na wyborze dedykowanego rozwiązania informatycznego. Prowadzimy również obsługę powdrożeniową, która polega na monitorowaniu wydajności, reagowaniu na zmiany czy aktualizowaniu systemu. W razie konieczności podejmujemy działania naprawcze, by w możliwie jak najkrótszym czasie przywrócić sprawne działanie oprogramowania.
5
Dzielimy się specjalistyczną wiedzą o systemach Comarch ERP
Tworzymy zespół trenerów Centrum Szkoleniowego PROSPEO składający się z doświadczonej kadry, wśród której znajdziesz specjalistów z całej Polski. Z ich pomocą dzielimy się wiedzą o systemach ERP i uczymy, w jaki sposób w pełni wykorzystać potencjał Comarch ERP XL i Comarch ERP Optima.
Prospeo Zatrudnia Najlepszych Specjalistow

Dla kogo się rozwijamy?

Dla Ciebie i Twojego przedsiębiorstwa! Naszym celem jest kompleksowe wsparcie przedsiębiorców we wdrożeniu nowoczesnych systemów ERP.

Jesteśmy z Tobą od podjęcia decyzji o zmianie stylu zarządzania przedsiębiorstwem aż do wdrożenia wybranych systemów oraz obsługi powdrożeniowej. Oferujemy Ci wsparcie doświadczonych specjalistów. Dzięki ich działaniu cały proces przebiegnie sprawnie bez zakłócania funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Realizujemy nawet najbardziej złożone projekty dostosowane do indywidualnych potrzeb Twojego przedsiębiorstwa, wymogów branży oraz zmieniających się trendów.

Poznaj naszą ofertę

Bądź na bieżąco z naszymi aktualnościami

Zobacz wszystkie aktualności >
14 maja, 2024

Przejrzysta produkcja dzięki traceability i kontroli jakości

Dowiedz się, jakie korzyści odniesie firma produkcyjna ze szczegółowego śledzenia historii procesów produkcyjnych.
Czytaj dalej >
8 maja, 2024

Comarch ERP Enterprise: otwarty system dla dużej firmy

Comarch ERP Enterprise to elastyczny system dostosowany do specyficznych wymagań dużych firm handlowych i produkcyjnych.
Czytaj dalej >
12 kwietnia, 2024

Nowa wersja Comarch ERP Optima 2024.3.1

W najnowszej wersji systemu wprowadzono aktualizacje związane z przepisami i szereg nowych funkcjonalności.
Czytaj dalej >