Oprogramowanie księgowe Comarch – Moduły stworzone dla księgowości w Twojej firmie

Group 36637
elipse

Oprogramowanie księgowe Comarch to moduły do obsługi ewidencji ryczałtowej, księgi przychodów i rozchodów, księgowości kontowej i wiele innych. Przeznaczone są one do zarządzania finansami i księgowością w przedsiębiorstwach o różnej wielkości i właściwie z każdej branży.

Comarch księgowość oferuje szereg funkcji, które umożliwiają kompleksowe i efektywne zarządzanie finansami firmy. Są to między innymi analiza stanów płatności, łączenie dokumentów w walucie polskiej z walutą obcą, rozliczanie płatności czy chociażby ewidencja i rejestr VAT.

Moduł finansowy Comarch – dla kogo to będzie dobry wybór?

Moduły finansowe Comarch to doskonały wybór dla biznesu – bez względu na to, jaką działalność prowadzisz. Doskonale sprawdzi się w dużych i małych firmach, wszelkiego rodzaju organizacjach, a nawet dużych przedsiębiorstwach i korporacjach.

Oprogramowanie księgowe sprawdzi się, gdy:

chcesz zautomatyzować procesy w swojej firmie,
chcesz sprawować kontrolę nad finansami firmy,
potrzebujesz funkcji, które pozwolą na jasne, przejrzyste raportowanie finansów, analizę danych,
chcesz profesjonalnie i kompleksowo zarządzać finansami swoich klientów.

Chcesz zautomatyzować procesy biznesowe w swojej firmie?

MY WIEMY JAK!

Cta

Zamów dedykowaną prezentację systemu ERP

Systemy rozliczeniowe Comarch ERP – jakie funkcjonalności oferują moduły finansowe?

Fi 4379735
Księgowość dla wielu firm jednocześnie. Jeśli to Ty prowadzisz księgowość kilku przedsiębiorstw, funkcjonalności modułów pomogą Ci zachować porządek. Każdy z klientów będzie miał odrębne okresy obrachunkowe, powiązane z nimi minisłowniki, dokumenty oraz obszary księgowe.
Career Path (1)
Pełna obsługa operacji kasowych i bankowych. W tym ewidencja wpłat i wypłat kasowych czy bankowych, rejestracja wyciągów bankowych, tworzenie raportów kasowych – również w obcych walutach.
Money (13) 1
Ewidencja oraz rejestr VAT z możliwością przypisania kilku rejestrów do różnego rodzaju zakupów i transakcji.
Contract
Automatyczne księgowanie za pomocą szablonów i schematów księgowych dostępnych w modułach, wraz z rozliczeniami, windykacją oraz z blokadą transakcji dla kontrahentów zalegających z płatnościami.
Layer1
Szybkie wprowadzanie faktur do systemu ERP oraz blokada powielania dokumentów poprzez automatyczną integrację danych z innych systemów, np. sprzedażowych czy sklepów internetowych.
Event (1)
Możliwość podziału okresów obrachunkowych na okresy cząstkowe i rejestrowanie ich w dziennikach grupujących transakcję danego rodzaju.

Comarch ERP finanse – korzyści, które daje Ci intuicyjne oprogramowanie dla księgowości

Pełna kontrola nad finansami

Comarch księgowość to moduł, który umożliwia pełną kontrolę nad finansami firmy. Pozwala między innymi na bieżące monitorowanie płatności, faktur, kosztów, budżetu i innych kluczowych danych finansowych.

Efektywne zarządzanie płatnościami

Systemy rozliczeniowe Comarch
to możliwość zarządzania płatnościami od klientów oraz należności wobec dostawców. Moduł finansowy pozwala także na automatyzację procesów księgowych związanych z rozliczeniami również w wielu obcych walutach jednocześnie.

Automatyzacja procesów księgowych

Funkcjonalności programów do księgowania i integracji finansowych Comarch dają możliwość zautomatyzowania wielu procesów księgowych, co przyspiesza czas obsługi dokumentów finansowych i minimalizuje ryzyko błędów pojawiających się przy manualnej pracy.

Spójność danych

Comarch ERP Finanse to oprogramowanie, które zapewnia spójność informacji finansowych, eliminując potrzebę powielania dokumentów i zmniejszając ryzyko sprzecznych danych. Oferuje między innymi ewidencję środków trwałych, rachunek zysków i strat, księgowanie faktur czy zestawienia księgowe.

Optymalizacja budżetu

Finanse i księgowość Comarch to rozwiązania, które pozwalają między innymi na planowanie budżetu, kontrolę jego wykonania i analizę odchyleń między planowanymi a rzeczywistymi kosztami. To z kolei da Ci możliwość lepszego zarządzania budżetem przedsiębiorstwa, a także pozwoli uniknąć nadmiernych kosztów.

Współpraca między działami

Moduł Finanse Comarch ERP
jest kompatybilny z pozostałymi Modułami Optima oraz XL. Dzięki takiemu rozwiązaniu umożliwia współdzielenie danych finansowych między różnymi działami w firmie, co ułatwia współpracę i zapewnia spójne podejście do zarządzania finansami.

Jak wdrożyć finanse i rachunkowość Comarch?

Wdrożenie oprogramowania dla finansów i rachunkowości Comarch to proces wymagający czasu. Jednak dobrze przeprowadzone gwarantuje właściwe działanie systemów, usprawnienie procesów księgowych, eliminację powtarzających się często czynności, usprawnienie obiegu informacji pomiędzy działami oraz większe bezpieczeństwo pracy z finansami.

Skontaktuj się z PROSPEO, a wdrożymy dla Ciebie moduły finansowe i księgowe, które pomogą Ci sprawnie i efektywnie zarządzać budżetem przedsiębiorstwa!

Rectangle 190

Jak wdrożymy księgowość Comarch?

Zaczniemy od analizy potrzeb Twojego przedsiębiorstwa. Sprawdzimy, jakie rozwiązania finansowe potrzebne są dla poszczególnych działów i z którymi modułami Comarch je połączyć. Następnie:

1
Przystąpimy do konfiguracji systemu Comarch ERP zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Zdefiniujemy schematy księgowe, ustawienia podatkowe, konta bankowe, sposoby fakturowania, waluty, itp.
2
Jeśli firma posiada już dane finansowe i księgowe w innych systemach, przeprowadzimy import danych.
3
Przeprowadzimy szkolenie pracowników odpowiedzialnych za obsługę finansowego systemu Comarch ERP, by umożliwić im efektywne i bezproblemowe wykorzystanie oprogramowania.
4
Przed pełnym wdrożeniem systemu Comarch Finanse i Księgowość przeprowadzimy szczegółowe testy, by upewnić się, że system działa zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.
5
W razie wykrycia problemów lub niezgodności poprawimy funkcjonalność modułów, a następnie przeprowadzimy pełne wdrożenie.
6
Aktywny i gotowy system do obsługi finansów firmy będziemy monitorować, byśmy mogli szybko reagować na pojawiające się w czasie użytkowania oprogramowania problemy. Wsparcie techniczne PROSPEO jest dostępne dla Twojej firmy również po okresie wdrożenia.

Dowiedz się więcej o Modułach finansowych Comarch

Masz pytania dotyczące księgowości Comarch? Potrzebujesz pomocy w zoptymalizowaniu działań w Twojej firmie?
Form

Skontaktuj się z nami, wypełniając formularz poniżej


  Bądź na bieżąco z naszymi aktualnościami

  Zobacz wszystkie aktualności >
  14 maja, 2024

  Przejrzysta produkcja dzięki traceability i kontroli jakości

  Dowiedz się, jakie korzyści odniesie firma produkcyjna ze szczegółowego śledzenia historii procesów produkcyjnych.
  Czytaj dalej >
  8 maja, 2024

  Comarch ERP Enterprise: otwarty system dla dużej firmy

  Comarch ERP Enterprise to elastyczny system dostosowany do specyficznych wymagań dużych firm handlowych i produkcyjnych.
  Czytaj dalej >
  12 kwietnia, 2024

  Nowa wersja Comarch ERP Optima 2024.3.1

  W najnowszej wersji systemu wprowadzono aktualizacje związane z przepisami i szereg nowych funkcjonalności.
  Czytaj dalej >