Wdrożenie Comarch Mobile Sprzedaż i Zarządzanie
w Indavo

Sprawdź, jak wspieramy efektywne zarządzanie procesami handlowymi
i usprawniamy działania mobilnych przedstawicieli handlowych.
POZNAJ EFEKTY WDROŻENIA
Prospeo Nagrody 09 2023
Wdrozenie Comarch Erp Optima Case Study Prospeo
Ellipse 5

WIEMY JAK zoptymalizować oraz kontrolować realizację celów sprzedażowych

bg_rs

O firmie Indavo

Firma Indavo została założona w 2015 roku w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Zaangażowanie, skuteczna strategia sprzedaży i jakość oferowanych produktów, wpłynęły na dynamiczny rozwój firmy. Dzięki zrozumieniu potrzeb rynku, Indavo sukcesywnie rozszerzało portfolio produktowe. W  2021 roku firma została przekształcona w spółkę komandytową.

Aktualnie Indavo jest renomowanym producentem i dystrybutorem szerokiej gamy produktów wystroju wnętrz. W swojej ofercie posiada bogaty asortyment dywanów, mat podłogowych oraz wycieraczek. Firma skutecznie zdobywa uznanie na rynku za wysokiej jakości produkty.

Oferta Indavo to wynik ciągłego dążenia do rozwoju i reagowania na aktualne trendy w wystroju wnętrz. Firma oferuje nie tylko tradycyjne wycieraczki i maty, ale również skóry owcze, dywany i nakładki na schody. Możliwość indywidualizacji produktów nie tylko zwiększyła satysfakcję klientów, ale również umocniła pozycję Indavo w branży wystroju i aranżacji wnętrz.

Prospeo Ikona Drzwi
Firma Indavo rozpoczęła swoją działalność od sprzedaży wycieraczek wejściowych
Ikona Jakosc Case Study
Specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości dywanów, tradycyjnych mat i wycieraczek
Paleta Ikona Prospeo
Produkty mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta pod kątem wzoru, koloru i rozmiaru
Wdrozenie Comarch Erp Optima Prospeo Indavo

Sytuacja biznesowa przed wprowadzeniem systemu

Przed wdrożeniem oprogramowania Comarch ERP Optima, firma Indavo stanęła przed szeregiem wyzwań, które znacząco wpływały na jej codzienne funkcjonowanie i perspektywy rozwoju. Jednym z głównych wyzwań była niemożność sprawowania pełnej kontroli, między innymi nad procesami księgowymi i handlowymi. Ręczne wprowadzanie danych, zarządzanie zamówieniami i fakturowanie zajmowały dużo czasu.

Przedstawiciele handlowi działający w terenie mieli ograniczony dostęp do aktualnych informacji o produktach, dostępności magazynowej czy historii transakcji z klientami, co utrudniało efektywną sprzedaż i negocjacje. Czasochłonne procesy sprzedażowe, problemy komunikacyjne i brak dostępu do aktualnych analiz utrudniały szybką reakcję na zmiany rynkowe i rozwój konkurencyjnej oferty, co spowalniało ekspansję i zdobywanie nowych kontrahentów.

Brak zintegrowanego rozwiązania wspomagającego organizację i kontrolę pracy mobilnych handlowców.

Czasochłonne przygotowywanie ofert, prezentacji handlowych i raportów ze spotkań.
Ograniczone możliwości analizy i raportowania skuteczności działań zespołu sprzedażowego.
Niemożność weryfikacji aktualnej lokacji pracownika.

Wdrożenie rozwiązań Comarch ERP

Aby zautomatyzować i zoptymalizować pracę działu handlowego firma Indavo postawiła na wdrożenie Comarch Mobile Sprzedaż wraz z Comarch Mobile Zarządzanie, które współpracują z posiadanym oprogramowaniem do zarządzania przedsiębiorstwem Comarch ERP Optima. Dzięki tej integracji firma uzyskała zautomatyzowanie kolejnych procesów, co przyczyniło się do usprawnienia przepływu danych pomiędzy działami.

Wdrożenie Comarch Mobile Sprzedaż i Zarządzanie zrealizowała firma Prospeo, która wdrożyła m.in.: indywidualny szablon wizyty handlowej, pozwalającej na dodanie zdjęć i ustaleń oraz szablon spotkania z potencjalnym klientem. Po wdrożeniu zespół handlowy został  przeszkolony z obsługi programów, które obejmowało między innymi: planowanie wizyt, tworzenia wzorów wizyt handlowych, sposobów dodawania kontrahenta oraz wystawiania dokumentów.

POZNAJ NAS LEPIEJ!
Inadvo Pracownicy Comarch Erp Prospeo

Korzyści z wdrożenia systemu Comarch ERP Optima

Ikona Wskaznik Case Study
Firma Indavo dzięki integracji Comarch ERP Optima z Comarch Mobile Sprzedaż i Zarządzanie uzyskała kompleksowe narzędzie wspieracie realizację działań handlowych.  
Ikona Analiza Case Study
Dzięki dostępności danych oraz generowania analiz i raportów sprzedażowych, firma Indavo może ustalać konkretne cele i planować działania sprzedażowe.
Ikona Sprzedaz Case Study
Zredukowano czas potrzebny na realizację zamówień, poprawiając szybkość i jakość obsługi kontrahentów.

Wdrożenie Comarch ERP Optima w liczbach

95%
wzrost digitalizacji procesów oraz dokumentów sprzedażowych
60%
wzrost jakości obsługi kontrahentów i prowadzenia rozmów handlowych

95%
wzrost efektywności i organizacji pracy oraz kontroli realizacji celów sprzedażowych
Comarch Mobile Sprzedaz Wdrozenie Prospeo Indavo

Okiem Klienta

„Decyzja o zainwestowaniu w oprogramowanie Comarch Mobile Sprzedaż i Zarządzanie, okazała się właściwym krokiem w rozwoju naszej firmy. Comarch Mobile Sprzedaż zrewolucjonizował sposób pracy naszych przedstawicieli handlowych. Dzięki dostępowi do aktualnych danych z poziomu urządzeń mobilnych, mogą oni efektywnie zarządzać procesami handlowymi, co przekłada się na wzrost naszej sprzedaży. Chciałabym podkreślić profesjonalizm i wsparcie ze strony zespołu Prospeo w trakcie konfiguracji oprogramowania, a zwłaszcza wysoką jakość obsługi powdrożeniowej.”

Bożena Chlebińska
Komplementariusz firmy Indavo Chlebińska sp. k.

Wdrożone moduły Comarch ERP Optima

Comarch Mobile Sprzedaż, Comarch Mobile Zarządzanie, CRM Plus, Analizy Business Intelligence, Księga Handlowa Plus, Moduł dostępowy Plus, Handel Plus, Środki Trwałe, Płace i Kadry, Comarch e-Sprawozdania, Comarch IBARD

Dołącz do grona naszych Klientów

Inco Logo Prospeo
„Wraz z wdrożeniem Comarch DMS zyskaliśmy dostęp do bieżących informacji z różnych obszarów działalności GRUPY INCO S.A. Z pomocą firmy PROSPEO zostały zaimplementowane najważniejsze obiegi dokumentów i informacji z perspektywy specyfiki naszej branży.”
link
Orientana Logo Klienci Prospeo
"Wdrożenie nowego oprogramowania to złożony proces, który wymaga czasu i wielu integracji . Przez ten niekiedy trudny i kompleksowy proces przeprowadziła nas firma Prospeo, wspierając nas na każdym etapie, dzięki rozumieniu naszych potrzeb z zakresu e-commerce."
link
Rodowita Logo
„Comarch DMS zapewnia kontrolę i ochronę aktywów firmy, optymalizuje koszty i ogranicza straty zasobów oraz wydajnie optymalizuje procesy w firmie. Realizuje to dzięki procesowi akceptacji w trybie online i integracji z pocztą Outlook, co zmniejsza koszty akceptacji.”
link
Indavo Logo Klienci Prospeo
"Comarch Mobile Sprzedaż zrewolucjonizował sposób pracy naszych przedstawicieli handlowych. Chciałabym podkreślić profesjonalizm i wsparcie ze strony zespołu Prospeo w trakcie konfiguracji oprogramowania, a zwłaszcza wysoką jakość obsługi powdrożeniowej."
link
Bripox Logo
"Nowe oprogramowanie umożliwiło firmie BRIPOX mocny wzrost efektywności i dużo lepsze alokowanie zasobów. Zarządzanie kluczowymi klientami, zarządzanie terytoriami i zarządzanie szansami stało się o wiele bardziej przejrzyste i zakończone sukcesami."
link
Opinia2
"Rozwiązania zastosowane w NOBLE HEALTH, firma PROSPEO fachowo wdrożyła również w naszej nowej spółce o podobnym profilu działania, dzięki czemu udało nam się zredukować koszty realizacji i uzyskać tą samą funkcjonalność systemu Comarch ERP XL.”
link
Kosla Logo
„Przy wyborze systemu do zarządzania firmą stawialiśmy główny nacisk na jego zgodność z aktualnymi przepisami i jak najszybszą jego implementację w naszej firmie. We współpracy z firmą PROSPEO udało nam się dostosować system do specyfiki naszej branży."
link
Igus Logo
„Naszym głównym założeniem było posiadanie systemu szytego na miarę. Wybraliśmy Comarch ERP XL, który firma Prospeo umiejętnie dostosowała do naszych wymagań, tworząc autorskie rozwiązania programistyczne, automatyzujące niestandardowe procesy."
link
Fergie Gride Logo
„Dzięki wdrożeniu przez firmę PROSPEO systemu Comarch ERP Optima dla Podmiotów Powiązanych zyskaliśmy bezpieczeństwo przechowywania dokumentów, jak również dostęp do spójnej bazy, gromadzącej dane ze wszystkich obszarów działalności."
link
1240 Design Logo
„Prowadzimy wielokanałowe działania biznesowe, dlatego zależało nam na wybraniu oprogramowania, które będzie dotrzymywało nam kroku i będzie pozwalało na integrację z innymi narzędziami. Wybraliśmy oprogramowanie renomowanego producenta."
link
Xfincostallogo.png.pagespeed.ic.2fisb8yhpj
„Dzięki firmie Prospeo niemalże z dnia na dzień mogliśmy rozpocząć pracę na nowym programie Comarch ERP Optima. Nieocenioną zaletą tego rozwiązania jest skrócenie czasu realizacji procesów księgowych oraz zmniejszenie liczby specjalistów w nie zaangażowanych."
link
Laboratorium Dermapharm
„Możemy polecić Prospeo jako rzetelną firmę, która wywiązuje się ze swoich obietnic. Wdrożenie przebiegało sprawnie, w ustalonym terminie i w granicach założonego budżetu, zaś konsultanci firmy Prospeo wykazali się dużą wiedzą i zrozumieniem potrzeb.”
link
Logo Espes
„Stawiamy na ciągły rozwój, dlatego wybraliśmy oprogramowanie Comarch ERP XL, które umożliwiło nam wgląd do aktualnych danych i raportów ze wszystkich obszarów biznesowych. Sprawnie przeprowadzone wdrożenie zrealizowała firma Prospeo.”
link
Porozmawiajmy!
Dowiedz się, jakie dedykowane rozwiązania możemy zaproponować dla zwiększenia efektywności i automatyzacji Twojego biznesu.
Umów się na rozmowę z naszym konsultantem biznesowym.
tel +48 533 450 010 tel oferta@prospeo.com.pl
Form

Skontaktuj się z nami, wypełniając formularz poniżej