Sprzęt dla systemu ERP

Celem systemów Comarch ERP jest pomoc firmom w zarządzaniu różnymi aspektami swojej działalności, między innymi finansami, zarządzaniem magazynem, sprzedażą, produkcją czy kadrami. Jeśli chcesz w pełni wykorzystać potencjał systemów ERP, potrzebujesz odpowiedniego sprzętu.

Prospeo Sprzet Dla Systemu Erp
elipse

Sprzęt dla systemu ERP, a więc potrzebna infrastruktura sprzętowo-systemowa obejmuje: serwery sprzętowe, oprogramowanie sprzętowe, stacje robocze, sprzęt sieciowy, peryferia. Zachowanie odpowiednich parametrów tych urządzeń (tzw. wymagania minimalne) i właściwa konfiguracja gwarantują prawidłową i nieprzerwaną pracę całego systemu przy zachowaniu jego bezpieczeństwa w obrębie dostępów i ciągłości pracy.

Jaki sprzęt jest potrzebny do działania systemu ERP?

Prospeo Sprzet Serwer
Serwery

System ERP może być zainstalowany na serwerze lub w chmurze. Jeśli zdecydujesz się na lokalną instalację, musisz mieć wydajne serwery, które bez najmniejszego problemu będą działały pod obciążeniem systemu ERP. Z kolei decydując się na instalację w chmurze, możesz liczyć, że to my jako dostawca systemu zapewniany odpowiednią infrastrukturę serwerową.
Prospeo Sprzet Komputery
Komputery

Wydajne komputery to kolejny niezbędny sprzęt dla systemu ERP. Będą potrzebne jednostki dla wszystkich pracowników korzystających z modułów systemu ERP, a ich konfiguracja sprzętowa zależna będzie od wymagań systemu. Zwykle są to laptopy lub komputery stacjonarne – biurowe.

Prospeo Sprzet Urzadzenia Mobilne
Urządzenia mobilne

W przypadku, gdy zdecydujesz się na korzystanie z mobilnych Modułów, potrzebne będą urządzenia do ich obsługi zdalnej. Mogą to być wydajne smartfony lub tablety. Wybór należy do Ciebie, a do nas konfiguracja urządzeń.


Prospeo Sprzet Siec Komputerowa
Sieć komputerowa

Szybka i niezawodna sieć komputerowa jest niezbędna do zapewnienia płynnej komunikacji między wszystkimi komponentami systemu ERP oraz dostępu do danych z różnych miejsc w firmie. O prawidłowe działanie sieci komputerowej zadbają nasi specjaliści.

Prospeo Sprzet Drukarki Skanery
Drukarki i skanery

Drukarki i skanery mogą być potrzebne do obsługi dokumentów finansowych w formie papierowej, a także etykiet czy też do wprowadzania danych do systemu ERP za pomocą skanowania. Pomagamy w podłączeniu oraz konfiguracji sprzętu i dostosowaniu go do wymagań poszczególnych modułów.
Prospeo Sprzet System Operacyjny
System operacyjny

To ostatni z elementów, który potrzebny jest do prawidłowego działania modułów Comarch. W zależności od potrzeb oraz wydajności systemów możemy zainstalować różne wersje systemów operacyjnych.

Chcesz zautomatyzować procesy biznesowe w swojej firmie?

MY WIEMY JAK!

Cta

Zamów dedykowaną prezentację systemu ERP

Dodatkowy sprzęt, który zapewni stabilność i bezpieczeństwo w systemach ERP

Zabezpieczenia

Bezpieczeństwo danych jest priorytetem w każdej sytuacji. Warto zainwestować w odpowiednie oprogramowanie i urządzenia do zabezpieczania systemu ERP przed atakami cybernetycznymi oraz utratą danych. Jeśli zdecydujesz się na instalację programów antywirusowych, zapory sieciowej i innych zabezpieczeń, poproś naszych pracowników o pomoc.

Urządzenia do tworzenia kopii zapasowych

Regularne tworzenie kopii zapasowych danych systemu ERP to kluczowy element bezpieczeństwa. Konieczne mogą być dedykowane urządzenia do tworzenia i przechowywania kopii zapasowych. Rozważ zakup dysków zewnętrznych SSD, usług w chmurze czy specjalnych adapterów do tworzenia kopii zapasowych.

Urządzenia do składowania danych

Jeśli firma ma duże zbiory danych, może być konieczne inwestowanie w urządzenia do składowania danych, takie jak macierze dyskowe lub serwery NAS – Network-Attached Storage umożliwiających tworzenie kopii zapasowych dla wielu urządzeń.

Urządzenia do druku etykiet

Jeśli charakter Twojej działalności wymaga drukowania etykiet (produkcja lub dystrybucja produktów), niezbędne będą również urządzenia do drukowania etykiet, połączone z Modułami Comarch ERP do zarządzania zapasami magazynowymi.

Najlepiej dobrany sprzęt dla Twojego systemu ERP

PROSPEO oferuje analizę wymagań sprzętowych dla Twojego przedsiębiorstwa oraz konfigurację komputerów, serwerów i innych komponentów niezbędnych do prawidłowego działania systemów ERP Comarch. Dostarczamy także licencję dodatkowe oprogramowania, które będzie wspierać działanie sprzętu.

Zajmujemy się również utrzymaniem i rozwojem infrastruktury sprzętowo-systemowej, dzięki czemu użytkowanie systemów ERP staje się dużo łatwiejsze.

Zadzwoń lub napisz do nas, jeśli Twoje przedsiębiorstwo nie używa systemu Comarch i chcesz to jak najszybciej zmienić!

Skontaktuj się z nami!
Prospeo Sprzet System Erp

Jakich korzyści ze współpracy przy strukturach systemów ERP możesz się spodziewać?

Indywidualnie dobieranego i konfigurowanego sprzętu.
Wydajnej pracy oprogramowania Comarch ERP.
Konfiguracji serwerów dopasowanych do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa.
Sprzętu komputerowego spełniającego wszystkie wymogi stawiane przez producentów systemów ERP.
Licencji serwerowych oraz wszystkich niezbędnych dostępów.
Pomocy przy instalacjach wielostanowiskowych i konfiguracji oprogramowania serwerowego.
Wysokiej klasy urządzeń sieciowych zapewniających komunikację wewnętrzną i zewnętrzną w biurach, na magazynach czy halach produkcyjnych.
Szkolenia użytkowników oprogramowania Comarch z zakresu obsługi sprzętu.
Masz pytania dotyczące sprzętu?
Potrzebujesz pomocy w jego doborze lub fachowej konfiguracji?
tel +48 794 726 600 tel oferta@prospeo.com.pl
Form

Skontaktuj się z nami, wypełniając formularz