Top of the top Partnerów Comarch w zimowej krainie Jamesa Bonda

Top of the top Partnerów Comarch w zimowej krainie Jamesa Bonda

Wraz z innymi zwycięzcami XIX konkursu dla Partnerów Comarch podziwialiśmy piękne widoki Alp austriackich, testowaliśmy trasy narciarskie oraz nocowaliśmy w igloo.

Białe szaleństwo w Sölden to nie wszystko! Najważniejsza była dla nas wymiana doświadczeń i poznanie planów rozwojowych z pierwszej ręki od Zbigniew Rymarczyk, dyrektora sektora Enterprise Solutions oraz dyrektorów produkcji i sprzedaży Comarch: Monika Miłek, Jarosław Olsza, Łukasz Kozłowski, Tomasz Homel, Paweł Dobrzyniecki, Łukasz Fąfara.

To już kolejny rok z rzędu, gdy znaleźliśmy się w prestiżowym gronie najlepszych partnerów Comarch w Polsce. Nasze sukcesy przekładają się bezpośrednio na jakość oferowanych usług – począwszy od dostępu do najnowszych technologii, poprzez specjalistyczne wsparcie Comarch ERP, aż po możliwość dostosowania rozwiązań do indywidualnych potrzeb i wymagań.

Dziękujemy całej ekipie Prospeo, bez której nie byłoby to możliwe! A ekipie Comarch ERP za organizację spotkania na wstrząśniętym, nie mieszanym poziomie jakości.

 

Galeria zdjęć PROSPEO w zimowej krainie Jamesa Bonda