To już 8 lat PROSPEO. Świętuj z nami!

To już 8 lat PROSPEO. Świętuj z nami!

Listopad to czas, gdy królują mega okazje na Black Friday. A my mamy szczególny powód do radości – obchodzimy 8. urodziny!  Przy tej okazji chcielibyśmy serdecznie podziękować za owocną współpracę i zaufanie, które nam okazujecie każdego dnia. To dla nas wyjątkowy czas, pełen refleksji i planów na kolejne lata. Przygotowaliśmy dla Was wiele niespodzianek, w tym rabaty sięgające nawet 35%! Zapraszamy do wspólnego świętowania! Wszystkie promocje będą obowiązywać tylko do 30 listopada.

Szkolenia grupowe 20% taniej w Centrum Szkoleniowym PROSPEO

Wykorzystaj okazję i odbierz aż 20% rabatu na grupowe szkolenia w Centrum Szkoleniowym PROSPEO.

Przygotowaliśmy zniżkę dla wszystkich osób, które chcą poszerzyć wiedzę z zakresu obsługi systemów Comarch ERP Optima i Comarch ERP XL. Do wyboru aż 20 szkoleń tematycznych przygotowanych przez doświadczonych ekspertów. Wszystkie szkolenia prowadzimy na podstawie autorskich programów, a ich ukończenie potwierdzamy certyfikatem.

Skorzystaj z promocji i obierz 20% zniżki na szkolenia grupowe, używając w procesie zakupowym hasła: BLACK20.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie: www.szkolenia.prospeo.com.pl.

Obniżamy ceny na licencje Comarch ERP o 25%!

Black Friday to doskonała okazja, aby zoptymalizować zarządzanie firmą, zwiększyć efektywność procesów biznesowych i zaoszczędzić na zakupach.

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy 25% rabatu na licencje dla wszystkich produktów z naszego sklepu System ERP. Bez względu na to, czy jesteś zainteresowany obszarem finansowym, magazynowym czy zarządzaniem projektami, znajdziesz w nim idealne rozwiązanie dla swojej firmy.

Promocja obejmuje zarówno nowych, jak i obecnych Użytkowników Comarch ERP.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na licencje dla pełnego zakresu oprogramowania Comarch ERP Optima w sklepie internetowym System ERP.

35% rabatu na wszystkie dodatki i programy na blogu światXL

Wybierz dodatki do Comarch ERP XL usprawniające Twoją codzienną pracę z oprogramowaniem do księgowości, planowania produkcji, magazynu i wielu innych obszarów biznesowych. Sięgnij po aplikacje i skrypty SQL ułatwiające administrowanie programem i wspomagające codzienną pracę.

Teraz wszystkie dodatki, programy i wydruki aż 35% taniej. Skorzystaj z promocji i uwolnij swoją wiedzę o Comarch ERP XL na blogu światXL.

Chcesz skorzystać z promocji lub dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami bezpośrednio

Bądź na bieżąco z naszymi aktualnościami

Zobacz wszystkie aktualności >
14 maja, 2024

Przejrzysta produkcja dzięki traceability i kontroli jakości

Dowiedz się, jakie korzyści odniesie firma produkcyjna ze szczegółowego śledzenia historii procesów produkcyjnych.
Czytaj dalej >
8 maja, 2024

Comarch ERP Enterprise: otwarty system dla dużej firmy

Comarch ERP Enterprise to elastyczny system dostosowany do specyficznych wymagań dużych firm handlowych i produkcyjnych.
Czytaj dalej >
12 kwietnia, 2024

Nowa wersja Comarch ERP Optima 2024.3.1

W najnowszej wersji systemu wprowadzono aktualizacje związane z przepisami i szereg nowych funkcjonalności.
Czytaj dalej >