Comarch ERP Enterprise: otwarty system dla dużej firmy

Comarch ERP Enterprise: otwarty system dla dużej firmy

Comarch jako największy polski producent oprogramowania ERP ma w swoim portfolio produktów systemy nie tylko dla MŚP, ale i dla dużych firm. Comarch ERP Enterprise (CEE) to elastyczny system dostosowany do specyficznych wymagań dużych firm handlowych i produkcyjnych, w celu obsługi i automatyzacji nawet najbardziej złożonych procesów.

Wdrożenie nowego systemu zarządzania przedsiębiorstwem w dużych firmach to ogromne wyzwanie. Osoby odpowiedzialne za ten projekt muszą uwzględnić w założeniach sieć dotychczasowych zależności, a także już funkcjonujących w przedsiębiorstwie technologii. Rozwój firmy to konieczność rozbudowy systemu o nowe rozwiązania, a te niosą ze sobą wyzwania w obszarze efektywnej integracji pomiędzy aplikacjami, rosnącej złożoności czy utrzymania wydajności systemu.

Nowo wdrażany system musi elastycznie dostosowywać się do zmiennego środowiska biznesowego i minimalizować dług technologiczny. Musi także równoważyć zachowanie balansu między długoterminową wizją rozwoju firmy, a zachowaniem prostoty i ergonomii codziennej pracy każdego użytkownika.

Wszystkie te wymagania kompleksowo spełnia Comarch ERP Enterprise. Zapraszamy do udziału w webinarium, na którym eksperci Comarch odpowiedzą na pytania jak w dużej firmie:

  • wdrożyć system, który daje możliwości niezależnej przebudowy i rozbudowy o rozwiązania zarówno z portfolio produktów Comarch ERP 5.0, aplikacje zewnętrzne, dodatki branżowe Klienta, jak i zupełnie nowe moduły i funkcje,
  • uzyskać możliwości personalizacji interfejsu dla każdego użytkownika,
  • dostosować system IT dużej firmy do lokalnych regulacji przepisów prawa,
  • usprawnić codzienną pracę wszystkich działów z wykorzystaniem sztucznej inteligencji i robotyzacji.

Poznaj możliwości Comarch ERP Enterprise podczas webinarium,
które odbędzie się 14 maja o godz. 11:00!

Bądź na bieżąco z naszymi aktualnościami

Zobacz wszystkie aktualności >
14 maja, 2024

Przejrzysta produkcja dzięki traceability i kontroli jakości

Dowiedz się, jakie korzyści odniesie firma produkcyjna ze szczegółowego śledzenia historii procesów produkcyjnych.
Czytaj dalej >
8 maja, 2024

Comarch ERP Enterprise: otwarty system dla dużej firmy

Comarch ERP Enterprise to elastyczny system dostosowany do specyficznych wymagań dużych firm handlowych i produkcyjnych.
Czytaj dalej >
12 kwietnia, 2024

Nowa wersja Comarch ERP Optima 2024.3.1

W najnowszej wersji systemu wprowadzono aktualizacje związane z przepisami i szereg nowych funkcjonalności.
Czytaj dalej >