Comarch Shipping – sprawna realizacja wysyłek w firmie

Comarch Shipping – sprawna realizacja wysyłek w firmie

W szybko rozwijającym się świecie biznesu, gdzie czas i efektywność są na wagę złota, kluczową rolę odgrywa optymalizacja procesów wewnątrzfirmowych. Z myślą o właścicielach firm handlowych i produkcyjnych, którzy korzystają z usług firm kurierskich i przewozowych, Comarch ERP organizuje bezpłatny webinar poświęcony optymalizacji procesów logistycznych.

Nie przegap okazji, aby dowiedzieć się, jak nowoczesne technologie mogą usprawnić i zautomatyzować procesy logistyczne w Twojej firmie. Zachęcamy do wzięcia udziału w spotkaniu „Comarch Shipping – sprawna realizacja wysyłek w firmie”, które odbędzie się 13 marca o godz. 11:00.

W trakcie webinaru zaprezentowane zostaną narzędzia umożliwiające automatyzację współpracy z wiodącymi firmami kurierskimi i przewoźnikami. Nie zabraknie przedstawienia korzyści, jakie daje platforma Apaczka, jak np. brak konieczności podpisywania indywidualnych umów z przewoźnikami. Dowiesz się także, jak automatyzacja przygotowania wysyłek i listów przewozowych na podstawie zamówień i dokumentów handlowych może znacząco skrócić czas realizacji zamówień i minimalizować ryzyko błędów, co w rezultacie przekłada się na redukcję ilości reklamacji.

Szczególna uwaga poświęcona zostanie rozwiązaniu Comarch Shipping, które jest zintegrowane z systemami Comarch ERP XL, Comarch ERP Optima, Comarch ERP XT oraz Comarch WMS. Comarch Shipping umożliwia bezproblemowe zlecanie przesyłek, generowanie listów przewozowych oraz drukowanie etykiet. Wykorzystanie dwustronnej komunikacji między Comarch Shipping a systemami przewoźników zapewnia ciągłą aktualizację statusów przesyłek w aplikacji, co jest nieocenioną pomocą w zarządzaniu wysyłkami.

Dowiedz się, jak zoptymalizować procesy loigistyczne w Twojej firmie z Comarch Shipping.

Bądź na bieżąco z naszymi aktualnościami

Zobacz wszystkie aktualności >
14 maja, 2024

Przejrzysta produkcja dzięki traceability i kontroli jakości

Dowiedz się, jakie korzyści odniesie firma produkcyjna ze szczegółowego śledzenia historii procesów produkcyjnych.
Czytaj dalej >
8 maja, 2024

Comarch ERP Enterprise: otwarty system dla dużej firmy

Comarch ERP Enterprise to elastyczny system dostosowany do specyficznych wymagań dużych firm handlowych i produkcyjnych.
Czytaj dalej >
12 kwietnia, 2024

Nowa wersja Comarch ERP Optima 2024.3.1

W najnowszej wersji systemu wprowadzono aktualizacje związane z przepisami i szereg nowych funkcjonalności.
Czytaj dalej >