Comarch Shipping – sprawna realizacja wysyłek w firmie

Comarch Shipping – sprawna realizacja wysyłek w firmie

W szybko rozwijającym się świecie biznesu, gdzie czas i efektywność są na wagę złota, kluczową rolę odgrywa optymalizacja procesów wewnątrzfirmowych. Z myślą o właścicielach firm handlowych i produkcyjnych, którzy korzystają z usług firm kurierskich i przewozowych, Comarch ERP organizuje bezpłatny webinar poświęcony optymalizacji procesów logistycznych.

Nie przegap okazji, aby dowiedzieć się, jak nowoczesne technologie mogą usprawnić i zautomatyzować procesy logistyczne w Twojej firmie. Zachęcamy do wzięcia udziału w spotkaniu „Comarch Shipping – sprawna realizacja wysyłek w firmie”, które odbędzie się 13 marca o godz. 11:00.

W trakcie webinaru zaprezentowane zostaną narzędzia umożliwiające automatyzację współpracy z wiodącymi firmami kurierskimi i przewoźnikami. Nie zabraknie przedstawienia korzyści, jakie daje platforma Apaczka, jak np. brak konieczności podpisywania indywidualnych umów z przewoźnikami. Dowiesz się także, jak automatyzacja przygotowania wysyłek i listów przewozowych na podstawie zamówień i dokumentów handlowych może znacząco skrócić czas realizacji zamówień i minimalizować ryzyko błędów, co w rezultacie przekłada się na redukcję ilości reklamacji.

Szczególna uwaga poświęcona zostanie rozwiązaniu Comarch Shipping, które jest zintegrowane z systemami Comarch ERP XL, Comarch ERP Optima, Comarch ERP XT oraz Comarch WMS. Comarch Shipping umożliwia bezproblemowe zlecanie przesyłek, generowanie listów przewozowych oraz drukowanie etykiet. Wykorzystanie dwustronnej komunikacji między Comarch Shipping a systemami przewoźników zapewnia ciągłą aktualizację statusów przesyłek w aplikacji, co jest nieocenioną pomocą w zarządzaniu wysyłkami.

Dowiedz się, jak zoptymalizować procesy loigistyczne w Twojej firmie z Comarch Shipping.

Bądź na bieżąco z naszymi aktualnościami

Zobacz wszystkie aktualności >
3 kwietnia, 2024

Co dalej z KSeF?

Udział Comarch w konsultacjach Ministerstwa Finansów dot. wdrożenia Krajowego Systemu e-Faktur.
Czytaj dalej >
12 marca, 2024

Top of the top Partnerów Comarch w zimowej krainie Jamesa Bonda

Wraz z innymi zwycięzcami XIX konkursu dla Partnerów Comarch podziwialiśmy piękne widoki Alp austriackich.
Czytaj dalej >
7 marca, 2024

Promocja: Wiosna z Comarch IBARD

Zadbaj o bezpieczeństwo danych firmowych i zyskaj 3 miesiące backupu za darmo.
Czytaj dalej >