Ewolucja PROSPEO – historia rozwoju i innowacji

Od 2015 roku podnosimy standard naszych usług, by wspierać Twoją firmę w rozwoju!
Dowiedz się więcej
Prospeo Nagrody 09 2023
Prospeo Historia Firmy
Ellipse 5

Liderzy branży systemów ERP

PROSPEO to firma o ugruntowanej pozycji na rynku. Została założona w listopadzie 2015 roku przez Pawła Pyzarę i Piotra Jesionka. Przez ten okres cały zespół pracował nad kolejnymi sukcesami przedsiębiorstwa. Specjaliści zatrudnieni w PROSPEO to najcenniejszy zasób tej organizacji. Mają ogromną wiedzę i potrafią z niej korzystać. Ich doświadczenie i umiejętność współpracy pozwalają rozwijać firmie skrzydła, czego dowodem są liczne nagrody, które sukcesywnie zdobywamy.

Od samego początku jesteśmy wierni naszej misji. Chcemy dawać klientom to, co uczyni ich firmy bardziej wydajnymi i pozwoli je rozwinąć równie szybko, jak zrobiliśmy to my. Dlatego nigdy nie zapominamy, że nie musimy być najwięksi na rynku. Musimy być jednak znani z wysokich kompetencji, odpowiedzialności i jakości.

Prospeo Historia Firmy 2

Kalendarium PROSPEO

PROSPEO rozwija się dynamicznie i z radością chwali się swoimi osiągnięciami. Od kilku lat bierzemy udział w konkursie Partner Roku Comarch i niemalże co roku dostajemy wyróżnienia, które pokazują, jak dużo wysiłku wkładamy w naszą codzienną pracę.

Organizujemy konferencje i bierzemy udział w ważnych wydarzeniach branżowych. Jesteśmy dumni z naszego Centrum Szkoleniowego, które pomaga Wam rozwijać praktyczne umiejętności z zakresu obsługi oprogramowania Comarch ERP.

Osiągnięcia w branży systemów Comarch ERP i ważne wydarzenia

1
2018
Nagroda Partner Roku Comarch za:
Zaawansowane wdrożenie Comarch BI Point w firmie Bripox – dystrybutora kleju Kropelka i Poxilina
2
2019
Nagroda Partner Roku Comarch za:
Najlepsze wdrożenie Comarch ERP XL w firmie Floslek – producenta dermokosmetyków Floslek
3
2020
Nagroda Partner Roku Comarch za:
Zaawansowane wdrożenie Comarch Mobile w firmie Bripox – w ramach wdrożenia obszaru sprzedaży handlowców mobilnych
4
2020
Lider Sprzedaży Comarch ERP XL – największa sprzedaż oprogramowania
5
2022
Nagroda Partner Roku Comarch za:
Najlepsze wdrożenie Comarch ERP Optima - pełne wdrożenie pakietu mobilności w branży transportowej
6
2022
Diamenty Miesięcznika Forbes 2022
7
2023
Ekspert Nowości Comarch ERP
8
2023
Diamenty Miesięcznika Forbes 2023
9
2023
Laureat 24. edycji Konkursu „Granitowy Tulipan”

Konferencje organizowane przez PROSPEO 

Konferencje Cyfrowa Transformacja – Potencjał technologii w obliczu zmian to już tradycja, część historii PROSPEO. Organizowane są z myślą o rozwoju biznesowym firm, z którymi współpracujemy. Za każdym razem przygotowując się do konferencji, skupiamy się na przekazywaniu merytorycznej wiedzy i wymianie wspólnych doświadczeń z zakresu systemów Comarch ERP.

Programy konferencji odnoszą się do aktualnych zmian przepisów prawa, sytuacji na rynku pracy, nowości systemowych. To wydarzenie, na które zapraszamy również prelegentów spoza branży, poruszających najważniejsze zagadnienia. Dla przykładu w 2022 roku gościem specjalnym konferencji była Ewa Brok, certyfikowana trenerka etykiety biznesowej i laureatka 1 miejsca konkursu LinkedIn TOP Influencer.

Prospeo Centrum Szkoleniowe Oprogramowanie Comarch 3
Prospeo Centrum Szkoleniowe Oprogramowanie Comarch 2

Powstanie Centrum Szkoleniowego PROSPEO

Centrum Szkoleniowe PROSPEO powstało w marcu 2023 roku. Jest ono kontynuacją działalności szkoleniowej prowadzonej przez eSpot od 2015 roku. Inicjatorem Centrum Szkoleniowego jest wiceprezes PROSPEO Piotr Jesionek, który jest oddanym popularyzatorem wiedzy o programach Comarch ERP.

Nasze Centrum Szkoleniowe to zespół specjalistów, którzy przekazują uczestnikom praktyczną wiedzę popartą doświadczeniem pozyskanym w specjalistycznych wdrożeniach. Przygotowują oni zróżnicowane programy szkoleniowe ukierunkowane na skuteczne przekazywanie wiedzy. Prowadzą szkolenia indywidualne i grupowe, a także chętnie pokażą, jak usprawnić pracę systemów Comarch dzięki dostosowaniu ich do potrzeb Twojej firmy.

Poznaj pełną ofertę naszych szkoleń

Pracujemy, by zapisać się w historii

Historia to wydarzenia, które miały miejsce w przeszłości. Istnieje po to, by lepiej zrozumieć teraźniejszość i przyszłość. To, co jest dzisiaj, jutro będzie już historią. Dlatego każdego dnia dokładamy wszelkich starań, by zapisać się na jej kartach jako liderzy branży systemów ERP.

Chcesz wiedzieć, jak pracujemy?