PROSPEO na Szlaku Orlich Gniazd

PROSPEO na Szlaku Orlich Gniazd

Nam niestraszny deszcz ani wiatr! Podejmujemy każde wyzwanie i to z pozytywną energią.  Tak możemy podsumować naszą integrację, która odbyła się na malowniczym Szlaku Orlich Gniazd. To był naprawdę niezapomniany czas pełen przygód, z którego wspomnienia pozostaną z nami na długo.

Nasza integracja oferowała dwie alternatywne formy spędzenia czasu, dzięki czemu każdy mógł wybrać to, co pasuje mu najlepiej. Mieliśmy do wyboru szlak rowerowy, który skusił wielu z nas na aktywny wypad na dwóch kółkach oraz szlak pieszy z kijkami (nordic walking) dla tych, którzy woleli bliższy kontakt z naturą.

Mieliśmy również okazję uczestniczyć w ABC wspinania, gdzie mogliśmy przetestować swoje umiejętności wspinaczkowe pod czujnym okiem instruktorów. Dla tych, którzy chcieli poczuć dreszczyk adrenaliny, była także możliwość wspinania się na okolicznych skałkach.

Galeria zdjęć PROSPEO na Szlaku Orlich Gniazd

Wieczór upłynął nam na wspólnej kolacji, gdzie dzieliliśmy się wrażeniami z mijającego dnia i planami na przyszłość. Później przyszedł czas na konkurs z wiedzy o PRL i wspólną zabawę.

Nie mogliśmy przegapić okazji do zwiedzania zamku w Ogrodzieńcu. To miejsce jest niezwykle urokliwe, a jego historia fascynująca. Spacer po zamku pozwolił nam poznać tajemnice przeszłości tego regionu.

Nasza integracja była pełna śmiechu, dobrej zabawy i wspaniałych wspomnień. Wszyscy wróciliśmy do pracy pełni energii i gotowi na nowe wyzwania.

Do zobaczenia #ProspeoTeam!

Bądź na bieżąco z naszymi aktualnościami

Zobacz wszystkie aktualności >
28 listopada, 2023

Przygotuj firmę na (KSeF) Krajowy System e-Faktur!

Zapisz się na merytoryczny webinar na temat korzystania z Krajowego Systemu e-Faktur.
Czytaj dalej >
24 listopada, 2023

To już 8 lat PROSPEO. Świętuj z nami!

Na urodziny rozdajemy prezenty. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!
Czytaj dalej >
8 listopada, 2023

Nowy artykuł na blogu: Kody GS1 w Comarch ERP XL

Przekonaj się, jak standardy GS1 wpływają na usprawnienie procesów logistycznych.
Czytaj dalej >